Kabakçığın Hayatı Türkçe Dublaj 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 83 Görüntülenme

Kabakçığın Hayatı Türkçe Dublaj 1080p izle

((2016) Fransa)
13 Ocak 2017 tarihinde vizyona giren Kabakçığın Hayatı filmi, 9 yaşındaki Courgette’nin hayatını konu edinmektedir. Ailesini talihsin bir kazada kaybeden Courgette, bir polis memuru tarafından sahiplenilmiş, hayata yeniden adapte olması, yeniden arkadaş çevresi edinebilmesi, insanlara yeniden güvenebilmesi için uygun ortamlar sağlanmaya çalışılmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  13 Ocak 2017 tarihinde vizyona giren Kabakçığın Hayatı filmi, 9 yaşındaki Courgette’nin hayatını konu edinmektedir. Ailesini talihsin bir kazada kaybeden Courgette, bir polis memuru tarafından sahiplenilmiş, hayata yeniden adapte olması, yeniden arkadaş çevresi edinebilmesi, insanlara yeniden güvenebilmesi için uygun ortamlar sağlanmaya çalışılmıştır. Animasyon türünün en ilginç örneklerinden birisi olarak gösterilen film, dram alanında çekilmiş olup güzel örneklerden birisi olarak gösterilmekte.

  Kabakçığın Hayatı Filmi Oyuncuları

  Animasyon türünde bir eser olması nedeni ile filmin oyuncularını seslendirmen olarak sunmaya çalışıyoruz. Courgette karakterini seslendiren Gaspard Schlatter, Camille karakterini ise Sixtine Murat seslendirmektedir. Bunun yanında Paulin Jaccoud ve Michel Vuillermoz diğer seslendirmenler arasında yer almakta.

  Diğer Adları:

  Ma vie de Courgette

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?